Batex

Zestawy do podpisu elektronicznego

 

Zestawy do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego Sigillum Sign:

Sigillum Polskie Centrum Certyfikacji Elektronicznej oferuje trzy podstawowe zestawy do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego weryfikowanego kwalifikowanym certyfikatem elektronicznym, z okresem ważności na jeden rok:

  • Zestaw Sign S, tylko do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego, najtańszy zestaw dla osób posiadających komputery z wbudowanym czytnikiem kart kryptograficznych, lub osoby posiadające własne czytniki.
  • Zestaw Sign M jak wyżej, w komplecie z czytnikiem kart kryptograficznych dołączanym do portu USB,
  • Zestaw Sign L jak wyżej oraz zawiera certyfikat komercyjny służący do podpisywania poczty elektronicznej, szyfrowania danych i logowania do systemów komputerowych.


Karta kryptograficzna Sigillum jest bezpiecznym nośnikiem certyfikatów elektronicznych i kluczy kryptograficznych z nimi związanych.

Do obsługi karty kryptograficznej i/lub czytnika kart, niezbędne jest oprogramowanie instalowane w systemie operacyjnym komputera i  pozwalające aplikacjom komunikować z tymi urządzeniami – jest ono zawsze dostarczane w komplecie z kartą i/lub czytnikiem kart kryptograficznych.

Certyfikat kwalifikowany Sigillum Top – jest to kwalifikowany certyfikat zgodny z Ustawą o Podpisie Elektronicznym – może być wydawany tylko przez Centrum Certyfikacji wpisane na listę kwalifikowanych podmiotów świadczących usługi certyfikacji elektronicznej.

Certyfikat komercyjny Sigillum Basic – jest to jeden z możliwych do zakupu certyfikatów komercyjnych wydawanych przez Sigillum PCCE.

 

 

⇒   BAZA WIEDZY     ⇒   ZESTAWY DO PODPISU ELEKTRONICZNEGO     ⇒  WYMAGANE DOKUMENTY        ⇒  PLIKI DO POBRANIA