Batex

do telefonów

W naszej ofercie :

Zestaw Ładowarek 4w1 iPhone 3G/4/5/6/7/Galaxy Tab/Micro USB 1A Nowy Blue Star


Zestaw ładowarek uniwersalnych to najwyższa jakość elektroniki.

Posiadają pełną zgodność z normami CE i LVD potwierdzoną przez Centralne Labolatorium UKE.

Specjalny układ zabezpiecza przed przegrzaniem i skokami napięcia.

Wejście : Iphone, Samsung Galaxy Tab, Micro USB
Kolor : Czarny

Obecna, rewelacyjna cena to     1 szt.   30,00 zł.


 Pasuje do : 3G/4/5/Galaxy Tab/Micro USB


Klasyczne futerały

 

Eleganckie  klasyczne futerały  pionowe z wysokiej jakości skóry ekologicznej do wielu nowych i starszych modeli smart fonów.   Są one wykonane  niezwykle solidnie i starannie - brzegi wzmocniono grubym szwem, a cała konstrukcja jest usztywniona, dzięki czemu zapewnia odpowiednią ochronę dla urządzenia.  Miękkie, zamszowe wykończenie środka chroni ekran przed zarysowaniami i drobnymi uszkodzeniami.  Posiadają wycięcia na przyciski funkcyjne telefonu, co umożliwia korzystanie z urządzenia bez konieczności wyjmowania go z pokrowca, a zapinanie na podwójny magnes gwarantuje swobodę użytkowania. 

Obecna, rewelacyjna cena to     1 szt.    22,00 zł.

 

 


 

Uniwersalny uchwyt selfie,

umożliwiający robienie zdjęć z odległości bez konieczności użycia samowyzwalacza. W zestawie pilot bezprzewodowy Bluetooth. Uchwyt posiada regulowany kąt nachylenia o wartości 180 stopni, co pozwala na dostosowanie nachylenia urządzenia do potrzeb zdjęcia. Długi regulowany uchwyt zapewnia możliwość ujęcia na wykonywanym zdjęciu dużej części obrazu. Monopod posiada również dodatkowe, uniwersalne mocowanie na telefon. Wzmocniona, regulowana i sztywna głowica pozwala na zachowanie pełnej stabilności pozycji nawet w trudnych warunkach, zaś gumowana rączka zapobiega wypadnięciu uchwytu z ręki. Wbudowana nakrętka kontrolująca pozwala na właściwe pozycjonowanie i stabilne mocowanie kamery lub aparatu, a standardowe mocowanie gwintowe 1/4" znajdujące się na spodzie uchwytu pozwala na podpięcie go pod inny element z gwintem, np. statyw fotograficzny. W zestawie znajduje się także pilot bezprzewodowy Bluetooth pozwalający na wykonywanie zdjęć bez konieczności używania samowyzwalacza. Pilot nie wymaga instalacji aplikacji.

Obecna, rewelacyjna cena to     1 szt.    22,00 zł.

 


 

Uchwyt Samochodowy BLUE STAR uniwersalny - czarny


Uniwersalny uchwyt samochodowy o nowoczesnym designie  i wysokiej funkcjonalności.   Pozwala na wygodne korzystanie  z telefonu lub nawigacji podczas jazdy, zapewniając jednocześnie bezpieczeństwo prowadzącego i pasażerów.

Regulacja uchwytu powala na umiejscowienie go w miejscu najbardziej optymalnym dla wzroku i rąk kierowcy. Dzięki temu możliwa jest wygodna obsługa nawigacji GPS, powiadomień czy innych funkcjonalności urządzenia w czasie jazdy z jednoczesnym zapewnieniem bezpieczeństwa kierowcy i pasażerów.

Uchwyt wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa, które gwarantuje trwałość i komfort użytkowania.

Zestaw zawiera ramię mocujące uchwyt z mocną przyssawką, która sprawia, że urządzenie jest stabilnie przymocowane do szyby. Przyssawka jest wielokrotnego użytku: wystarczy ją umyć, aby była gotowa do ponownego użytku.

Obecna, rewelacyjna cena to     1 szt.    35,00 zł.


 

Ładowarka samochodowa 4 x USB, 7,3 A, kabel 1,8 m

Obecna, rewelacyjna cena to     1 szt.    35,00 zł.

  

 
Karta Pamięci GOODRAM microSD 32GB CLASS 10 UHS I z adapterem SD


GOODRAM CARD UHS-I – maksymalna szybkość

- interfejs UHS-I
- dostępne pojemności:8, 16, 32, 64, 128 GB
- markowe komponenty
- wieczysta gwarancja

Karta GOODRAM UHS-I dedykowana jest użytkownikom, którzy chcą w pełni wykorzystać możliwości swojego aparatu fotograficznego lub kamery.
Znajdzie ona zastosowanie zarówno w codziennych jak i zaawansowanych aplikacjach. Interfejs UHS-I zapewni najwyższe parametry,
a także stabilną i niezawodną pracę twojego urządzenia. Teraz nawet najbardziej profesjonalne operacje wykonasz bez najmniejszych problemów i odkryjesz nowe horyzonty fotografii!


Nowoczesny interfejs UHS -I
W karcie zastosowano szybki interfejs UHS-I, który znacząco wpływa na zwiększenie parametrów pracy do 60 MB/s (odczyt) i od 10 MB/s (zapis).
Ma to bezpośredni wpływ na jakość i niezawodność wykonywanych operacji takich jak zdjęcia seryjne, slow motion, tworzenie filmów poklatkowych czy transmisja na żywo w jakości HD.

Kompatybilność:
Interfejs UHS-I jest kompatybilny wstecz z urządzeniami obsługującymi standard pracy SD 2.0. W takim wypadku karta będzie pracowała z minimalnymi parametrami pracy odpowiadającymi 10 klasie prędkości (min. 10 MB/s).
Karta pamięci GOODRAM S1A0 z UHS-I (8, 16, 32 GB) jest kompatybilna z urządzeniami oznaczonymi symbolem High Capacity (HC) oraz eXtended Capacity (XC).
Karta GOODRAM S1A0 z UHS-I (64, 128 GB) jest kompatybilna jedynie z urządzeniami oznaczonymi symbolem eXtended Capacity (XC).


Jakość i wytrzymałość:
Karty GOODRAM wykonane są z markowych komponentów dzięki czemu, tak jak wszystkie nasze karty objęte zostały wieczystą gwarancją.
Wysoka jakość wpływa na szeroki zakres temperatur pracy dzięki temu karta będzie niezawodnie pracować nawet w trudnych warunkach.

 


 

Karta Pamięci GOODRAM microSD 4GB bez adaptera


GOODRAM microCARD class 4 – najlepsze rozwiązanie dla twojego telefonu

- funkcjonalna i uniwersalna
- dostępne pojemności: 4, 8, 16 i 32 GB
- 4 klasa prędkości
- markowe komponenty
- wieczysta gwarancja
Karta microCARD M400/M40A class 4 znajdzie zastosowanie w nowoczesnych telefonach komórkowych oraz tabletach.
Klasa prędkości 4 umożliwia bezproblemowe przenoszenie muzyki, filmów oraz zdjęć, nadaje się także innych, codziennych aplikacji.
Karta oznaczona jest symbolem 4 klasy prędkości, zapewniając minimalną szybkość transferu 4 MB/s.
Adapter dołączony do karty (M40A) zwiększa jej funkcjonalność, dzięki czemu możliwe jest wykorzystanie jej funkcji w aparatach oraz laptopach ze slotem kart SD.

Kompatybilność i funkcjonalność:
Karty GOODRAM microCARD M400/M40A class 4 (4, 8,16, 32 GB) przeznaczone są do urządzeń oznaczonych symbolami HC ( High Capacity) oraz XC (eXtended Capacity).
Karty SDHC nie są kompatybilne z urządzeniami i czytnikami z obsługą standardowego formatu SD.

Wieczysta gwarancja:
Karty GOODRAM microCARD M400/M40A class 4 wykonane są z oryginalnych, markowych komponentów, dzięki temu tak jak wszystkie nasze karty pamięci objęte są wieczystą gwarancją.
Wysoka jakość wpływa na szeroki zakres temperatur pracy dzięki temu karta będzie niezawodnie pracować nawet w trudnych warunkach.

 


Kabel USB - Ipho 5/5S/6G/6S czerwony NYLON

Obecna cena 1 szt.  15,00 zł.

 


 

Ładowarka Samochodowa z podwójnym złączem USB 3,1A ALUMINIUM NABÓJ

 

Obecna cena 1 szt.  17,00 zł.

 

Podręczna ładowarka samochodowa z dwoma złączami USB. Pozwala na jednoczesne ładowanie dwóch urządzeń z różnym poziomem natężenia.

Ładowarka wyposażona jest w dwa standardowe wejścia USB, które pozwolą na podłączenie do niej większości urządzeń dostępnych na rynku. Dzięki kilku wejściom jest możliwe równoczesne ładowanie kilku urządzeń.

Ładowarka posiada dwa wejścia - jedno o mocy 1 A, drugie - 2.1 A.
Na końcu ładowarki znajduje się metalowe zakończenie - w razie potrzeby (np. wypadku samochodowego) może posłużyć do zbicia szyby, co umożliwi łatwiejsze wydostanie się z pojazdu.

Pasuje do standardowych ładowarek samochodowych.

Wejście: 1USB - 1.0 A, 1USB - 2.1 A
Napięcie wejściowe: 12-30V
Materiał: Aluminium & Metal
Kolor: Niebieski


Pasuje do : Universal

 


ROZDZIELACZ GNIAZDA ZAPALNICZKI 3w1 + 1 USB (WF0120)

Obecna cena 1 szt.  17,00 zł.

Praktyczny rozdzielacz do gniazda zapalniczki, który umożliwia ładowanie do czterech urządzeń w jednym czasie. Obsługuje wszystkie modele telefonów, aparatów czy urządzeń elektronicznych, również firmy Apple. Posiada także standardowe wejście USB.

Rozdzielacz niezwykle przydaje się w podróży - może być podłączony do standardowej ładowarki samochodowej dzięki czemu w jednym czasie może naładować nawet cztery urządzenia elektroniczne. Posiada elegancki, opływowy design z aluminiowym wykończeniem.

Napięcie wejściowe: DC 12V/24V
Napięcie portu USB: DC 5V/500mA
Napięcie całkowite: 60W (z wyłączeniem USB)

Temperatura pracy: 0-60C

Obsługiwane urządzenia: Smartfon, Nawigacja, Tablet, PSP, USB i inne

 


 

Uchwyt Samochodowy Tablet 7`` - 11`` Na Szybę Uniwersalny (WF)

 obecna cena 1 szt.  25,00 zł.

 


 

Uchwyt samochodowy Klips uniwersalny duży (max 7")

Specyfikacja: Możliwość ustawienia pod dowolnym kątem Łatwy w montażu i demontażu Stabilna przyssawka Możliwość obrotu o 360 stopni Elegancki, wysokiej jakości wykonanie

  

  obecna cena 1 szt.  15,00 zł.

 


  Uchwyt samochodowy uniwersalny na Smartfon/Tablet

 

obecna cena 1 szt.  25,00 zł.


Zestaw Samochodowy Bluetooth Jabra Drive czarny


Model: Jabra Drive
Wymiary: 104 x 56 x 18 mm
Waga: 10 g
Zasięg: do 10 m
Czas rozmów: do 20 godz.
Czas czuwania: do 30 dni
Czas ładowania: 2 godz. 30 min.
Opakowanie: Box
obecna cena 1 szt.  175,00 zł.
Zestaw Jabra Drive daje możliwość łączenia się z dwoma telefonami jednocześnie. Parametry urządzenia pozwalają na odbieranie niezwykle czystego dźwięku oraz głosu. System wyposażony jest w funkcję instrukcji głosowych opisujących kolejne kroki parowania zestawu z telefonem komórkowym lub innym urządzeniem Bluetooth. Informuje także o zakończeniu parowania oraz niskim stanie baterii. Profil A2DP do strumieniowego przesyłania muzyki, podcastów oraz wskazówek aplikacji GPS. Ponad to zestaw Jabra Drive jest wyposażony w funkcję redukcji szumów, która usuwa wszelkie odgłosy drogowe, a jego klawisze są podświetlane, co ułatwia ich szybkie odnajdywanie.

Pasuje do : Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi standard Bluetooth.

 


Zestaw Bluetooth Uniwersalny BH320


Model: BH320
Wymiary: 56 x 17.4 x 8.7 mm
Waga: 10 g
Zasięg: do 10 m
Czas rozmów: do 6 godz.
Czas czuwania: do 200 godz.
Czas ładowania: 2 godz.
Opakowanie: Box

Zestaw pozwala na swobodną jazdę samochodem, a także odciąża od trzymania telefonu podczas rozmowy. Wygodny w użyciu zaczep na ucho oraz ergonomiczny kształt zapewnia komfort pracy.

        Cena   30,00 zł.

 


 

Pasuje do : Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi standard Bluetooth.

 


 

Adapter do Ładowarki APP IPHO 4/4s (30 PIN) - APP IPHO 6 / IPHO 7 [PA-21]


 

Adapter ze złącza Lightning na standardowe gniazdo Apple 30PIN.

Przejściówka pozwola podłączyć kabel lub ładowarkę od Apple iPod, iPad, iPhone 4/3G/3GS do najnowszych urządzeń firmy Apple ze złączem Lighting takich jak iPhone 5, iPad 4 Retina, iPad Mini itd.

Podłączony do adaptera kabel lub ładowarka zachowują swoje dotychczasowe właściwości - za ich pośrednictwem jest możliwa transmisja danych oraz ładowanie nowego urządzenia.

Rodzaj przejścia: Lightning / 30PIN

Pasuje do : Apple iPod/iPad/APP IPHO 4/3G/3GS oraz najnowsze urządzenia firmy Apple ze złączem Lighting, takie jak: iPhone 5, iPad 4 Retina, iPad Mini

 


 

 

 

Jesteśmy uczestnikiem Programu RZETELNA Firma Sprawdź naszą rzetelność na https://www.rzetelnafirma.pl/ZLSS0D7D