Batex

Nawigacja GPS Vordon

 Nawigacja VORDON Truck GPS 7" EU

 z możliwością podłączenia kamery cofania a także tunera DVB-T do odbioru programów cyfrowej telewizji naziemnej podczas  postoju. 

Cena 429 zł. brutto  Bestseller

Wyświetlacz [cale]: 7

System operacyjny: Microsoft Windows CE 6.0

Złącze USB: Tak

Czytnik kart pamięci: microSD, microSDHC

Wbudowana pamięć [GB]: 8

 

 

Funkcje i możliwości

Odświeżone oprogramowanie nawigacji zostało rozszerzone o system kontroli dopuszczalnego nacisku na oś oraz wysokość pojazdu. Koniec z trasami przez niebezpiecznie niskie przejazdy czy mosty z limitami wagi.

 
   

Mapy - pełne odblokowanie!

 

Posiada jedną z najbardziej szczegółowych map Europy wykorzystaną w urządzeniu VORDON. Urządzanie posiada możliwość zainstalowania innych programów nawigacyjnych takich jak:

 

- AutoMapa,
- IGO,
- TOMTOM.
 

Doskonała jakość 

Nawigacja VORDON wyposażona w wyświetlacz o przekątnej 7’’ z systemem Bluetooth, Procesorem 800 MHz, 256 MB pamięci RAM, 8 GB pamięci flash, gniazdem kart microSD, gniazdem mini USB, transmiterem FM.

posiada zabudowane złącze AV IN - co umożliwia podpięcia kamery cofania a także Tunera DVB-T do odbioru programów cyfrowej telewizji naziemnej dostępnych w naszej oddzielnej ofercie

 

Tunera DVB-T

 
   

Multimedia

 

Wbudowany odtwarzacz muzyczny obsługujący WMA9, WAV, wbudowany odtwarzacz video obsługujący WMV, ASF, AVI. Możliwość przeglądania plików TXT oraz obrazów w formacie JPG, GIF, BMP, i PNG.

 

Omijaj korki

Z naszym GPS wyszukasz najkrótsze i najszybsze trasy w taki sposób, aby ominąć miejskie korki. Nawigacja na bieżąco zmienia drogę tak, aby móc swobodnie poruszać się po zakorkowanym mieście.

 
 

Łatwy i przyjazny interfejs

Urządzenie nie może być łatwiejsze w obsłudze - wystarczy je podłączyć i dotknąć ekranu. Z intuicyjnym interfejsem bardzo szybko wyruszysz w trasę.

 

 

 
 

Baza fotoradarów

W urządzeniu zainstalowano fabrycznie usługę ostrzegania o stałych fotoradarach, abyś mógł podróżować jeszcze bezpieczniej i bardziej odpowiedzialnie, oszczędzając pieniądze na mandatach za przekroczenie prędkości.

 
 

Transmiter FM

Odtwarzaj swoją muzykę w głośnikach samochodu za pomocą wbudowanego transmitera FM w GPS VORDON. Łatwe podłączenie pozwoli Ci szybko cieszyć się Twoimi ulubionymi utworami

 

 

 
 

Estetyczna, miła w dotyku obudowa urządzenia wykonana jest z miękkiej gumy

która idealnie wpasuje się do wnętrza każdego samochodu. 

 

 

W zestawie: 

- Nawigacja GPS 7", 
- Zasilacz samochodowy

- Uchwyt samochodowy na szybę,
- Rysik,
- Kabel USB do transmisji z komputerem, 
- Instrukcja w języku polskim,

 

 

 

 

 

 

 

Nawigacja samochodowa  GPS 5" - Aluminiowa 

Cena 249 zł. brutto  Bestseller