Batex

Monitor w zagłówkuZadba o zajęcie twojej pociechy podczas długich wakacyjnych podróży.

 

Zagłówki multimedialne V&S ver. Premium 9 cali charakteryzują się najwyższą dbałością o szczegóły. Zaprojektowane by cieszyć i służyć przez lata.  Model 2017 posiada najnowsze kodeki oraz najbardziej zaawansowaną matryce Sharp z powłoką antyodblaskową o doskonałych parametrach.

Dzięki zastosowaniu najwyższej klasy podzespołów firmy Sharp i Sony powstał produkt, który o klasę przewyższa konkurencyjne produkty „no name”. Bardzo ładnie komponuje się w aucie, a maskownica zakrywa monitor tak, by nikt nie zainteresował się tym, co mamy w naszym samochodzie. Wszystkie zagłówki wykonane są ze skóry ekologicznej.

Produkt dostępny jest w trzech kolorach: czarny, szary i beżowy. 

Zagłówki multimedialne V&S posiadają regulację szerokości rurek montażowych, dzięki czemu pasują do każdego auta. W zestawie znajdują się też nakładki na rurki w różnych rozmiarach.

Zagłówek multimedialny V&S przeznaczony jest do samochodów wszystkich marek. W połączeniu nowoczesnego designu oraz zaawansowanej technologii powstał produkt, który zaspokoi Państwa potrzeby. Umili godziny spędzone w aucie waszym pociechom.

Sercem zagłówka jest wysokiej klasy laser firmy Sony, z profesjonalnym systemem anti shock. co przyda się na niejednej polskiej drodze. Zagłówki multimedialne posiadają system zabezpieczenia płyt.

   

Moc brzmienia…

Istnieje możliwość spięcia dwóch zagłówki razem kablami AV i cieszyć się tym samym filmem na dwóch monitorach. Jeżeli natomiast chcemy oglądać dwa różne filmy, wystarczy z pilota przełączyć na opcję DVD.

Zestaw zawiera płytę z grami 32BIT, około 25 gier na płycie, wszelkiego rodzaju nowe gry ściągamy ze wskazanej strony internetowej za darmo. Pilot zdalnego sterowania pełni tu też rolę pada do gier.

Możliwość podłączenia słuchawek przewodowych i bezprzewodowy na IR, wbudowane dwa kanały podczerwieni A i B (słuchawki dostępne na innej aukcji).

Wbudowany transmiter FM, dzięki temu dźwięk naszego filmu będzie słyszalny przez głośniki w naszym aucie bez podłączania dodatkowych kabli.

   

Prowadzimy sprzedaż detaliczna oraz dokonujemy montażu monitorów w samochodach klientów. Zadzwoń do nas i dowiedz się więcej tel. 608 018 811