Batex

Jak kupić e-podpis

 

PUNKT REJESTRACJI
POLSKIE CENTRUM CERTYFIKACJI ELEKTRONICZNEJ SIGILLUM
TECHNOLOGIE IT
PARTNER HANDLOWY POLSKIEJ WYTWÓRNII PAPIERÓW WARTOŚCIWYCH S.A.
PHU BATEX Andrzej Batycki, 43-360 BYSTRA, ul. Rzemieślnicza 1 , tel. 33 817 0 817 

 

Wniosek o wydanie  lub odnowienie ważności certyfikatu  służącego do składania bezpiecznego podpisu elektronicznego należy złożyć  drogą elektroniczną korzystając z  Elektronicznego Punktu Rejestracji   po wcześniejszym zarejestrowaniu się i złożeniu zamówienia w Elektronicznym Punkcie Rejestracji (EPR).   Następnie w trakcie jednej wizyty  w  prowadzonym przez Nas Punkcie Rejestracji  w m. Bystra przy ul. Rzemieślniczej 1 , podpisać umowę i dokonać  jego odbioru. Odbywa się to w czasie około kilkunastu minut.

 

Jak uzyskać certyfikat kwalifikowany do bezpiecznego podpisu elektronicznego?

  1. Procedurę uzyskania kwalifikowanego certyfikatu należy rozpocząć od dokonania wyboru rodzaju certyfikatu      ZESTAWY DO PODPISU ELEKTRONICZNEGO  ,   CENNIK wypełnienia formularzy w formie elektronicznej  znajdujących się w EPR  po utworzeniu własnego konta klikając tutaj.  

  2. Następnie, w celu podpisania umowy, należy z dokumentami tożsamości i pozostałymi wymaganymi dokumentami  przygotowanymi zgodnie z WYKAZ DOKUMENTÓW  , umówić się  w kontakcie telefonicznym z inspektorem ds. Rejestracji dzwoniąc pod numer   tel. 33 817 0 817.    

    Punkt Rejestracji czynny jest od poniedziałku do piątku w godzinach   9:00 -17:00

  3. Certyfikat kwalifikowany wydajemy w ciągu kilkunastu minut od podpisania umowy.

 

Początkowa data ważności certyfikatu ustalana jest indywidualnie w zależności od potrzeb Klienta. Pozwala to na wcześniejszy zakup certyfikatu wykorzystywanego w wybranym, późniejszym okresie. Certyfikaty wystawiane są na okres 12 i 24 miesięcy.

Szczegółowe informacje dotyczące zestawów do podpisu elektronicznego  wraz z cennikiem dostępne są na stronie http://sigillum.pl/produkty_zestawy_do_podpisu_elektronicznego.html

  

Uprzejmie informujemy, że nie weryfikujemy wniosków oraz formularzy przesyłanych fax-em oraz e-mailem.

  

⇒   BAZA WIEDZY      ⇒   CENNIK       ⇒   ZESTAWY DO PODPISU ELEKTRONICZNEGO         ⇒  WYMAGANE DOKUMENTY      

                             ⇒   PODSTAWY PRAWNE DZIAŁALNOŚCI PCCE        ⇒   REPOZYTORIUM          ⇒  PLIKI DO POBRANIA