Batex

Akcesoria do samochodu

W naszej ofercie:

Kamera samochodowa Ferguson EYE DRIVE FHD170


Wideorejestrator samochodowy Ferguson Eye Drive FHD170 jest łatwą w obsłudze i wysokiej jakości kamerą samochodową,
wykonującą zapis audio-wideo zdarzeń w trakcie jazdy.
Rozdzielczość Full HD pozwala na rejestrowanie wszystkich istotnych szczegółów takich jak tablice
rejestracyjne pojazdów uczestniczących w kolizjach drogowych.
Prezentuje wyraźnie twarze kierowców i uczestników wypadku, co stanowi znakomity materiał dowodowy w procesie ubezpieczeniowym. 

 Cena 249,00zł. brutto

Kamera ma klasyczny i elegancki wygląd.
Jej niewielkie wymiary pozwalają zamocować ją na przedniej szybie,
a nawet ukryć ją za lusterkiem wstecznym. Rejestrator posiada wysokiej rozdzielczości (1920x1080p) szerokokątny obiektyw.
Zastosowanie wyjątkowo czułej matrycy umożliwia nagrywanie wyraźnych filmów nawet w przypadku słabego oświetlenia.


Języki:
-Polski
-Rosyjski
-Włoski
-Angielski
-Hiszpański

 

Funkcja cyklicznego zapisu
Po wyczerpaniu się pamięci urządzenia najnowszy plik zapisywany jest na miejscu najstarszego, co zapobiega utracie aktualnych danych. W przypadku gdy chcemy w trakcie nagrywania sami zabezpieczyć fragment filmu przed jego nadpisaniem, wystarczy że naciśniemy przycisk SOS umieszczony na obudowie.


Funkcja automatycznego startu
Po uruchomieniu silnika samochodu urządzenie automatycznie włącza się i rozpoczyna nagrywanie. Po wyłączeniu silnika samochodu rejestrator automatycznie zapisuje ostatni plik i wyłącza się.


Tryb parkingowy
Gdy urządzenie wyczuje wibracje nieruchomego pojazdu (np. przy uderzeniu podczas parkowania), automatycznie uruchomi się tryb parkingowy, a Ferguson Eye Drive FHD170 zapisze obraz i dźwięk ze zdarzenia.


Tryb poklatkowy
W trybie poklatkowym film nagrywany jest z prędkością 1 zdjęcia/sekundę, a odtwarzanie nagranego w ten sposób materiału następuje z prędkością 30 zdjęć na sekundę. W ten sposób czas nagranego materiału może wzrosnąć nawet 30-krotnie! W przypadku użycia karty o pojemności 8GB, czas standardowego nagrania oscyluje ok. 1 godziny materiału. Przy użyciu funkcji filmu poklatkowego wzrasta on do 30 godzin! Użycie karty 32GB w tym trybie pozwala uzyskać nagranie całego tygodnia. W trybie poklatkowym można szybko (z prędkością 30 klatek na sekundę) odtworzyć zarejestrowane nagrania, jednocześnie zachowując ciągłość oraz transparentność zgromadzonego materiału.


Wbudowany G-Sensor
W czasie podróży mogą nas spotkać różne zdarzenia. G-sensor potrafi wykryć zdarzenie gwałtownego hamowania, stłuczki lub co najgorsze wypadku i automatycznie zabezpiecza przed nadpisaniem fragment filmu z tego zdarzenia.


Funkcja kamery internetowej
Kamera może być wykorzystywana także jako kamerka internetowa - wystarczy podłączyć ją do komputera dołączonym kablem USB by cieszyć się kolejną funkcją wideorejestratora Ferguson Eye Drive FHD170.


Akcesoria
Rejestrator Ferguson Eye Drive FHD170 zawiera w zestawie wszystkie niezbędne akcesoria: uchwyt samochodowy, ładowarkę samochodową oraz kabel USB.
 
Specyfikacja
Klasyczny i elegancki wygląd,
Wysokiej rozdzielczości szerokokątny obiektyw,
Zastosowanie wyjątkowo fotoczułego obiektywu umożliwia nagrywanie nawet w przypadku słabego oświetlenia,
Rozdzielczość Full HD dla nagrań wideo (1920x1080p, 25 klatek),
Maksymalna rozdzielczość zdjęć 5MP (2592x1944),
Wyświetlacz 2.7",
Kąt widzenia 135°,
Wbudowany G-sensor,
Wbudowany mikrofon,
Funkcja wykrywania ruchu,
Funkcja 24h Parkingowa,
Klawisz SOS szybkiego zabezpieczenia nagrania,
Automatyczne wyłączanie ekranu,
Uchwyt samochodowy w zestawie,
Ładowarka samochodowa w zestawie,
Kabel USB w zestawie,
Obsługa kart pamięci microSD do 64GB (ok. 560 min. standardowego nagrania),
Polskie menu.


 

Zestaw Samochodowy Bluetooth Jabra Drive czarny


Model: Jabra Drive
Wymiary: 104 x 56 x 18 mm
Waga: 10 g
Zasięg: do 10 m
Czas rozmów: do 20 godz.
Czas czuwania: do 30 dni
Czas ładowania: 2 godz. 30 min.
Opakowanie: Box
obecna cena 1 szt.  175,00 zł.
Zestaw Jabra Drive daje możliwość łączenia się z dwoma telefonami jednocześnie. Parametry urządzenia pozwalają na odbieranie niezwykle czystego dźwięku oraz głosu. System wyposażony jest w funkcję instrukcji głosowych opisujących kolejne kroki parowania zestawu z telefonem komórkowym lub innym urządzeniem Bluetooth. Informuje także o zakończeniu parowania oraz niskim stanie baterii. Profil A2DP do strumieniowego przesyłania muzyki, podcastów oraz wskazówek aplikacji GPS. Ponad to zestaw Jabra Drive jest wyposażony w funkcję redukcji szumów, która usuwa wszelkie odgłosy drogowe, a jego klawisze są podświetlane, co ułatwia ich szybkie odnajdywanie.


Pasuje do : Kompatybilny ze wszystkimi urządzeniami obsługującymi standard Bluetooth.


 Kostki ISO

Polecamy duży wybór kostek ISO służących do podłączenia nowego radia samochodowego do instalacji fabrycznej samochodu.  Oferowane kostki  ISO  są najwyższej jakości. Ich złącza mają piny zabezpieczone przed korozją, które nie śniedzieją i dają dobry stabilny kontakt. Kable w złączkach są zrobione z czystej miedzi beztlenowej, które przewodzą prąd bez spadków napięć. Stanowi to, że produkt jest bardzo dobry jakościowo.


 ZŁĄCZA AUX

Za pomocą ZŁĄCZA  AUX możemy podłączyć do radioodtwarzacza  zainstalowanego w samochodzie  zewnętrzne źródło dźwięku  takie jak  mp3, discman,

 ipod ,laptop, przenośne  dvd  itp.

Jest ono  bardzo przydatne zwłaszcza gdy chcemy odtwarzać pliki  mp3 zapisane na karcie  pamięci SD  pomijając odtwarzacz płyt CD.

Oferowane  złącza  pasują do wielu  odbiorników radiowych  i uruchamia się je  z kontroli zmieniarki

CD i AUX  które można aktywować w menu !

Radioodtwarzacz HT-869BT
 
Radioodtwarzacz wyposażony jest w dotykowy wyświetlacz LCD o przekątnej 7” i rozdzielczości 800x480 pikseli, pełnowymiarowe gniazdo USB oraz microSD na przednim panelu. Radio posiada między innymi wejście na kamerę cofania. Aby zapewnić bezpieczeństwo podczas prowadzenia pojazdu, zamontowano moduł Bluetooth, który umożliwia prowadzenie rozmów bez konieczności odrywania rąk od kierownicy. Moduł obsługuje między innymi protokół A2DP, który pozwala na transmisję plików muzycznych z podłączonego smartfona.
Cena 1 szt. 499,00 zł. brutto
 

Bluetooth
Radio posiada wbudowany Bluetooth co pozwala na prowadzenie rozmów podczas jazdy samochodem. Dźwięk z telefonu będzie słyszany w głośnikach natomiast wbudowany mikrofon w radiu pozwoli na prowadzenie rozmowy. Można też bezprzewodowo odtwarzać muzykę z telefonu!
Odtwarzacz muzyki i filmów
 Urządzenie posiada zintegrowany odtwarzacz audio umożliwiający odtwarzanie muzyki z karty microSD, pendriva USB,  oraz współpracuje z innymi urządzeniami przez połączenie Bluetooth. Urządzenie obsługuje m. in. RMVB/FLV/AVI/MP3/MP5/MP4/WMA. Kamera cofania
 
Opcjonalna kamera cofania przekaże Ci obraz z szerokokątnego obiektywu wprost na ekran Twojej jednostki głównej ułatwiając manewrowanie w trudnych sytuacjach. 
Automatyczne włączenie kamery następuje w momencie uruchomienia biegu wstecznego.
Bluetooth:Tak,
Protokół A2DP (Strumieniowe przesyłanie muzyki)
Czytnik kart pamięci SD:Tak, Na przednim panelu
Częstotliwość AM: 530KHz-1710KHz
DVD/CD: Nie
Funkcje:
Menu w języku polskim, Możliwość zmiany tapety, Przeglądarka zdjęć, Odtwarzacz wideo, Możliwość ładowania telefonu, Automatyczne przełączanie do widoku kamery cofania, regulacja jasności wyświetlacza
Gniazda wejścia/wyjścia(tył):
ISO, 2xRCA In, 4x RCA Out, Antena FM
Gwarancja: 36 miesięcy
Kolor główny panelu: Czarny
Max moc wyjściowa: 4 x 45 W
Odtwarzane formaty Audio: MP3, WMA, MP5, FLV
Odtwarzane formaty Video: MP4, MP5, RMVB, AVI, FLV
Pamięć wbudowana: Nie
Pilot zdalnego sterowania: Tak
Podświetlanie przycisków: Tak, Czerwone podświetlanie
System sygnału: Windows CE 6.0
System RDS: Tak, AF, TA, PTY
Tuner radiowy: FM, AM, Zapis do 18 stacji
W zestawie: 
Radioodtwarzacz Vordon HT-869BT, Pilot zdalnego sterowania, Kości ISO, Kość ze złączami cinch, Instrukcja w języku polskim
Wyjście kamery cofania: Nie
Wymiary ramki: 1 DIN
Wyświetlacz: Dotykowy, 7'', TFT LCD (16:9), 800 x 480 px
Zdejmowany przedni panel: Nie
Złącze AUX: 1x AUX IN, Na przednim panelu
Złącze ISO: Tak
Złącze USB: Na przednim panelu, 2 DIN
Wymiary [mm]: 103 x 179 x 130